قوانین سایت

استفاده از فروشگاه اینترنتی ترک سنتر به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
۱- خرید کالا از فروشگاه اینترنتی ترک سنتر بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.

۲- خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصی و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی info@turkcenter.ir درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.

۳- اطلاعات درج شده در خصوص مشخصات فنی كالاهای ارائه شده از منابع معتبر خارجی ترجمه، و یا از شركت های سازنده اخذ گردیده است، ممکن است اطلاعات موجود یا ارائه شده در فروشگاه اینترنتی ترک سنتر در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد، لذا فروشگاه اینترنتی ترک سنتر مسئولیتی در قبال اطلاعات ارائه شده برعهده نخواهد گرفت. این فروشگاه به طور مداوم نسبت به بررسی و بروز رسانی اطلاعات و محتویات آن اقدام خواهد نمود.

۴- كاربران هنگام سفارش كالا ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات، مانع تکمیل مراحل سفارش خواهد شد.

۵- فروشگاه اینترنتی ترک سنتر هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری و غیره) نمی پذیرد.

۶- تمام ابزاری که در فروشگاه اینترنتی ترک سنتر با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش كالا باشد.

۷- سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کاملتر به كاربر در فروشگاه، لینك شده اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی ترک سنتر مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.

۸- ارتباط فروشگاه اینترنتی ترک سنتر با کاربران از طریق turkcenter.ir  برقرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند نشانی، تلفن و …) صورت می پذیرد.

۹- فروشگاه اینترنتی ترک سنتر به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

۱۰- هدف از ایجاد بخش نظرات در فروشگاه اینترنتی ترک سنتر ، اشتراک گذاری تجربه خرید محصولاتی است که به فروش می رسد. بخش نظرات فروشگاه اینترنتی ترک سنتر با دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی متفاوت است. در این بخش، هر کاربر مجاز است در چهارچوب شرایط و قوانین سایت، نظرات خود را به اشتراک بگذارد که پس از بررسی و تایید کارشناسان، امکان مشاهده وجود دارد. بدیهی است که اگر قوانین سایت در نظرات کاربری رعایت نشود، تایید نمی‌شود و در نتیجه در سایت به نمایش درنمی آید. فروشگاه اینترنتی ترک سنتر در قبال درستی یا نادرستی نظرات منتشرشده در این قسمت، هیچگونه مسئولیتی ندارد و نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تایید فنی فروشگاه اینترنتی ترک سنتر درباره محتویات نظر نیست.

حفاظت اطلاعات

فروشگاه اینترنتی ترک سنتر به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر، واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

قوانین پرداخت

روشهای پرداخت به ۲ صورت انجام میشود .

۱. پرداخت آنلاین هنگام سفارش کالا

۲. پرداخت پس از دریافت کالا درب منزل

قوانین بازگرداندن محصول

بازگشت کالا در 2 حالتی که

  • مغایرت در اطلاعات وارد شده در سایت با کالای تحویل شده به مشتری
  •  اصالت برند یا نو بودن محصول مورد تردید باشد

بدون بازکردن پلمپ بسته بندی (برای بسته بندی هایی که حالت پلمپ دارند) ممکن خواهد بود و می بایست مشتری گرامی با هماهنگی با تیم پشتیبانی سفارش خود را با ذکر یکی از موارد بالا در بسته بندی تحویلی به فروشگاه برگشت داده شود.

انصراف از خرید

خریدار می تواند پس از تکمیل سفارش و قبل از ارسال آن و یا حتی بعد از ارسال و تحویل به هر دلیل از خرید خود منصرف شود. و چنانچه کالا از حالت پلمپ خارج نشده و کماکان نو و بدون استفاده است در این حالت خریدار می بایست با هماهنگی با تیم پشتیبانی جهت عودت وجه اقدام فرماید و اگر کالا را تحویل گرفته است تنها ملزم به کسر مبلغ هزینه بسته بندی و ارسال کالا خواهد بود

باز پس گرفتن بدون هزینه

در شرایط زیر فروشگاه ترک سنتر تضمین می کند که کالای تحویلی از مشتری را بدون هیچ هزینه ای از او پس بگیرد.

  • ضمانت اصل بودن کالا : در صورت ارائه ی دلیل موجه برای اورجینال نبودن کالای تحویل شده(که فروشگاه اینترنتی ترک سنتر با نام معتبر خود در این حوزه و نگرانی بسیار بالایی که در درجه اول برای حفظ سلامت مردم سرزمین عزیزمان ایران دارد
    جهت اطمینان مشتریان لازم به ذکر است که خوشبختانه مدت هاست که گزارشی از وجود کالاهای تقلبی دریافت ننموده ایم .
  • مشخصات عنوان شده در وبسایت با مشخصات کالای تحویل شده مغایر باشد.
  • سفارش دریافتی با سفارش درخواستی متفاوت باشد.
  • کالا هنگام حمل و نقل آسیب دیده باشد ملموسی دیده باشد که نقص در عملکرد را پدید آورد در اینصورت امکان بازگشت فراهم است
  • کالای دریافتی پلمپ بسته بندی را نداشته باشد (برای کالاهایی که دارای این پلمپ هستند و یا کیفیت ظاهری محصول دچار مشکل باشد.لازم به ذکر است که پلمپ برخی محصولات بطور فابریک پلمپ ندارند

فروشگاه ترک سنتر برای ارائه سریعترین و بهترین خدمات به مشتریان خود را ملزم به رعایت دقت کامل در بررسی سفارشات و کیفیت کالاهای آماده شده برای ارسال به مشتری می نماید تا تجربه ی لذت بخش از خرید با قیمت مناسب و کیفیت را برای همه ی مشتریان فروشگاه خود فراهم نماید. همانطور که تا کنون به لطف خداوند متعال و به گواه مشتریان ثابت فراوان موفق بوده است

فروشگاه Turk Center